Published On: 14 Maj, 2016

Rama u thotë se ka punë, por dikush i kthehet keq: Merru me ata bythshpuarit (FOTO)

Edi Rama ka filluar së fundmi të postojë çdo ditë video, ku tregon të rinj që punësohen në sektorë të caktuar. Por, disa komentues nuk e kanë pritur edhe aq mirë, ku në videon e fundit kanë shpërthyer ndaj tij. Ata janë kapur me video-skandalin e Shukriut ku i kërkonte seks 20-vjeçares për një vend pune.

Ata i kujtojnë radhët e gjata në këto zyra, pagesat e ulëta, lidhjet dhe teserat e partive që duhet të kesh.

“Ere boll se le nan edhe ti.. Fusni nje ne pune e filmoni, pushoni 27. U katandise me intervista ti uruar.. Merru me ata bythshpuarit ne qeveri ti”, ka qenë ky një nga komentet që ka publikuar Panorama, por nëse shkoni në faqen e kryeministrit do të shikoni, që ai nuk ekziston më, u dhënë fshesa të gjithë kritikuese. Por, megjithatë editori i faqes nuk është treguar edhe aq i shpejtë, pasi shumë prej tyre janë ruajtur nga mediat.

komente2

komente2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...