Published On: 27 Maj, 2017

Rama tallet me Kreshnik Spahiun: S’ka faj Niku i shkretë

Deklarata e kreut të Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiut se do të tërhiqet nga skena politike pas zhgënjimit nga kreu i PD-së Lulzim Basha që nuk e fitu në listë ka ngjallur edhe reagimin e Edi Ramës.

Kryeministri tallet kur thotë se “Kreshniku dha dorëheqjen nga politika, ky është një moment zije”.
Duke mbështetur batutën e bashkëbiseduesit (një qytetar nga Vlora), Rama shton:

“Po edhe Niku i shkretë s’ka faj, kur të shofi gjithë këta… pse ca ka, ca ka Kreshniku”

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...