Published On: 12 Qershor, 2016

Rama takon babanë e vëllezërve Xhaka, ja çfarë i tha pas ndeshjes (Foto)

Pas ndeshjes Shqipëri-Zvicër, kryeministri Edi Rama ka takuar babanë e dy futbollistëve Xhaka, Ragip Xhakën.

Pasi e ka përshëndetur, mësohet se kryeministri i ka thënë se rezultati duhet të ishte më i drejtë dhe me këtë ka rënë dakord edhe babai i Xhakave.

 Shqipëri-Zvicër përfundoi 0-1 dje, pas një goli të shënuar nga ekipi zviceran në minutën e 6 të pjesës së parë. Shënimi i një goli nga Shqipëria do ta sillte rezultatin në barazim, dhe për rrjedhojë do të ishte i drejtë, duke qenë se dy vëllezërit shqiptarë janë ndarë njëri në ekipin shqiptar e tjetri në atë zviceran.
rama
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...