Published On: 10 Shkurt, 2016

Rama “si legen” nëpër shi niset me vrap për t’u takuar me Metën

Kreu i Qeverisë Edi Rama ka shkuar sot në orën 10:00 ën zyrën e aleatit të tij Ilir Meta në Kryesinë e Kuvendit, siç bën rregullisht çdo javë një ditë para nisjes së Kuvendit. Në Tiranë ndërkohë binte sh, që kishte nisur që nga mëngjesi.

Diskutimi i tyre që është bërë ritual tashmë ka në fokus projektligjet që do të duhet të miratohen në seancën e nesërme të Kuvendit dhe debatet që pritet të zhvillohen.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...