Published On: 5 Janar, 2016

Rama: Rilindja e QSUT, një ndër ndërmarrjet më të vështira të mandatit qeverisës

Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në rrjetet sociale, edhe pse ndodhet në Miami të SHBA, thekson se QSUT është në rrugën e rilindjes, pas dy dekadash shkatërrimi.

“S’ka dyshim se rilindja e QSUT është një ndër ndërmarrjet më të vështira të këtij mandati qeverisës dhe ka ende shumë punë për t’ia dalë. Por s’ka asnjë dyshim po ashtu se në vetëm dy vjet është bërë më shumë se në njëzet e dy vjet të marra së bashku, në rrugën e ndërtimit të një shërbimi dinjitoz shëndetësor, edhe pse ka plot probleme për të zgjidhur ende”, shkruan Rama në rrjetet sociale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...