Published On: 30 Mars, 2016

Rama në Shkup në ekspozitë dhe në debat për “shqiptarët në shekullin e ri”

  • Kryeministri shqiptar Edi Rama, i cili është piktor me profesion, më 8 prill do të vijë në Shkup, ku do të hapë një ekspozitë me titull “Ngjyrat që na bashkojnë”.

Përveç kësaj, kryeministri shqiptar do të marrë pjesë edhe në debatin “Sfidat e Ballkanit – Shqiptarët në shekullin e ri”, të organizuar nga Qendra për Demokraci dhe Zhvillim, njoftoi Lajmpress.com.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...