Published On: 28 Maj, 2017

Rama me Zahon siç nuk e keni parë kurrë, momentet e dobësisë së Kryeministrit (Video)

Edi Rama ka postuar mbrëmjen e sotme një video me djalin e tij të vogël Zaho, teksa kalojnë së bashku disa caste në këto ditë të ngarkuara të fushatës. Duket se orët me të voglin janë edhe pikat e dobëta të Kryeministrit, i cili nuk ngurron të hyjë në rolin e një fëmije, teksa improvizon një lojë me kokën e qethur të Zahos. Vihet re, se edhe këtë radhë Rama nuk ka preferuar ta tregojë fytyrën e vogëlushit, të cilin herë pas here e nxjerr në postimet e tij, por pa e identifikuar. Megjithate ne video dallohet se Zaho ka vendosur syze, nje detaj i ri ne portretin e vogelushit.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...