Published On: 29 Korrik, 2016

Rama lëvdata Tahirit kur shkarkohet Drejtori i Policisë Rrugore (VIDEO)

Ditën e sotme është inauguruar Komisariati i Policisë Rrugore në Tiranë. Në ceremoninë e përurimit ishte prezent edhe kryeministri Rama.

Ai, në fjalën e tij, tha se ky Komisariat do t’u japë mundësi qytetarëve që të shmangin radhët për pagesat e gjobave, apo shërbimet e tjera.

Ai komplomentoi ministrin Tahiri për punën e mirë që sipas tij ka bërë me Policinë e Shtetit. “Ky komisariat do t’u shërbejë 200 mijë qytetarëve që zvarriten në radhë të gjata që në 4 të mëngjesit për të paguar gjobat”, tha Rama.

“Ministri Tahiri ka bërë një punë të shkëlqyer dhe komplimentet më të mira i merr nga ata që hedhin vetëm baltë dhe që kurrë nuk kanë mundur të bëjnë shtet”, tha Rama.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...