Published On: 31 Maj, 2016

Rama: Ja kush është “avokat i përdhunuesit”(Video)

Ish kryeministri Sali Berisha sapo ka postuar në Facebook-un e tij një video ku shfaqet kryeministri Edi Rama në emisionin Opinion teksa mbron Elvis Rroshin.

“Avokat i përdhunuesit”, e quan Berisha Ramen.

Dëshmia e penalitetit për ish-kryebashkiakun e Kavajës, Elvis (Ervin) Rroshi, lëshuar nga Ministria e Drejtësisë në Itali, tregon gjithashtu se ai është dënuar edhe për “dhunë dhe përdhunim në grup”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...