Published On: 18 Shkurt, 2016

Rama i bënë bashkë kundërshtarët Xhavit Halitin dhe Ilir Dedën

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka postuar një foto në Twiter ku shihet bashkë me nënkryetarin e Kuvendit nga rradhët e PDK-së Xhavit Halitin dhe me deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje Ilir Deda.

Në postimin e tij Rama bënë të ditur se ata janë takuar në Asamblenë Parlamentare të Mesdheut në Tiranë.

Ky është postimi i Rames në Twiter:

“Me poziten dhe opoziten e Kuvendit te Kosoves ne Asamblene Parlamentare te Mesdheut ne Tirane”

rammma

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...