Published On: 17 Qershor, 2016

Rama fotografohet me dy femra në Sarandë (Foto)

Edi Rama është fotografuar pak çaste më parë në shoqërine e dy femrave në një lokal në qytetin e Sarandës, ndërsa është vënë re mungesa e ish-deputetit socialist Koço Kokëdhima.

Nuk dihet arsyeja e mungesës së Kokëdhimës, por Kryeministri dhe zonjat që e shoqërojne duket se po merren secili me telefonat e tyre.

Fotot ekskluzive të Citynews janë shkrepur pasditen e sotme, rreth orës 18:10 në ambjentet e “Hotel Butrintit”, buzë detit.

rama-sarande-e1466181986136

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...