Published On: 26 Maj, 2017

Rama flet për takimin me Donald Trump: Shtërnguam duart dhe folëm…

Kryeministri Edi Rama postoi një foto-galeri nga samiti i NATO-s në profilin e tij në Facebook, duke shuar edhe kureshtjen e komentuesve në lidhje me takimin mes tij dhe Presidentit amerikan Donald Trump.

Rama shkruan se vetëm se ka shtrënguar duart me të dhe ka biseduar miqësisht.

“Ne fakt askush s’po vdiste, po i shtrenguam duart krejt normalisht dhe folem shume miqesisht!”, shkruan Rama.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...