Published On: 30 Maj, 2017

Rama e thotë troq: Votoni PS, t’ju marrim në punë ne (Video)

Kryeministri Edi Rama ka kërkuar votën për Partinë Socialiste në mënyrë që të arrijë të qeverisë i vetëm, pa koalicion me parti të tjera. Madje, Rama është shprehur se nëse PS ka timonin vetëm, që të mos ketë në prehër të tjerë, vota është për të marrë në punë njerëz.

Prandaj them duhet vota vetëm për PS-në që ne të kemi të vetëm timonin. Mos shihni fanelat, flamujt, shihni interesin tuaj. Vota është për të marrë në punë njerëz, nëse PS ka timonin vetëm  që të mos ketë në prehër të tjerë”, tha Rama.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...