Published On: 5 Tetor, 2016

Rama dhe Meta takohen një ditë para seancës për ligjet e Reformës në Drejtësi

Një Ditë para seancës plenare të së enjtes Kryeministri Edi Rama po takohet me Kreun e Kuvendit Ilir Meta.

Takimi mes dy krerëve të majtë ka niur para pak minutash.

Takimi i tyre vjen një ditë para seancës për miratimin e 6 ligjeve të Reformës në Drejtësi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...