Published On: 5 Gusht, 2016

Rama dhe Blair bashkë në plazh, kanë marrë ngjyë çokollate

Sikundër edhe u raportua dy ditë më parë, ish-kryeminstri britanik Tony Blair ndodhet në Dhërmi për disa ditë pushimi.

Blair shoqërohet edhe nga kryeministri Rama, i cili ka shpërndarë së fundi në rrjetet sociale një foto që e cilëson si “foto e ditës”.

Rama ndodhet te vila qeveritare në Dhërmi prej disa ditësh.

Blair shërben si këshilltar i Ramës që prej vitit 2013, por nuk është folur asnjëherë për kontratën në terma financiar, ndonëse kryeministri shqiptar është shprehur se, konsulenca e Blair është tërësisht falas.

Megjithatë, Blair duket se është duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptar. Këtë na i vërteton më së miri kjo foto që kryeministri Rama, ka postuar në profilin e tij në Facebook.

Rama dhe Blair duket se kanë marrë goxha ngjyrë dhe se po i shijojnë pa fund pushimet krah njëri-tjetrit.

Kryeministri jonë nuk heq dorë nga bluzat me figura, ndërsa ish-kryeministri britanik duket shumë stil me këtë këmishë të kaltër.

Të jenë duke folur vallë për politikën, apo i kanë lenë për në Tiranë bisedat politike?!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...