Published On: 2 Shtator, 2016

Rama debat me fermerin: Si të duron gruaja?! (Video)

Dy ditë pas arrogancës që tregoi në Shkodër me kryebashkiaken Voltana Ademi, kryeministri ka befasuar sërish në qytetin e Patosit.

Në një takim me banorë të Zharës, gjatë fjalës së tij Rama është ndërprerë disa herë nga një person, i cili kishte një problem që po e sorollaste nëpër institucione dhe nga inati që s’kishte gjetur zgjidhje kundërshtonte kryeministrin duke i thënë “je duke bërë politikë”.

Në këtë moment ka ndërhyrë Rama, duke e pyetur për gruan.

“Më fal, gruan mirë e ke. E di pse po pyes. Gruaja jote duhej shpallur heroinë që të duron ty. Bëji shumë të fala dhe ta mbash në majë të kohës që të duron ty. Sakrificë e madhe”, i është drejtuar kryeministri banorit.

Për më shumë shihni videon më poshtë e Lapsi.al

Video:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...