Published On: 12 Tetor, 2016

Ra në kazanin e fermentimit të rrushit, vdes shqiptari

Një 34 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Stagiates, një zonë e thellë malore në Volos të Greqisë.

Shqiptari ka rënë në një kazan rreth tre metra të thellë ku fermentohej rrushi, duke u asfiksuar e për pasojë ka humbur jetën pak momente më vonë.

Mediat greke shkruajnë se shqiptari është asfiksuar nga gazrat dhe për pasojë ka humbur ekuilibrin duke përfunduar në kazan.

Ngjarja ndodhi rreth orës 16:45 të ditës së djeshme (11 tetor). Pavarësisht se ambulanca mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes, nuk mundi të bënte asgjë për të shpëtuar shqiptarin, shkruan Ora News.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...