Published On: 26 Tetor, 2016

Qytetari e pyet Edi Ramën për jelekun antiplumb në Prishtinë, ja si përgjigjet ai

Edi Rama vazhdon komunikimet në Facebook me shqiptarët, ku paraqet ndonjë projekt apo vizitat që ka bërë në zona të ndryshme dhe më pas në komente u kthen përgjigje disa pyetjeve.
 Në një ndër statuset e tij, një komentues e ka pyetur se përse ka veshur jelek antiplumb në Prishtinë.

“Nje pyetje kam une: pse vajte me antiplumb ne Prishtine sot? Leri keto kazana e kso gjerash palidhje se spo ecin?”

Përgjigja e kryeministrit ka qenë e menjëhershme, duke përdorur “emojet” ai ka qeshur me këtë pyetje.

“Ha ha ha ha ha  zot o zot, sa keq me vjen per ju qe ju tall e perdor si te ishit dele nje katragjysh qe ka zbulu facebook-un ne pleqnine e thelle.  Po cfare antiplumbi mor Albert, eshte jelek sportiv o zotni, dhe s’eshte faji im qe une vishem si ma thote mendja, kurse e ju merreni me stampat e me plumbat e veshjeve te mia. Hajde hajde, antiplumb thote katragjyshi e ju me vrap mbas tij sikur e keni çoban! Merru o mik me ndonje liber a ndonje pune e mos harxho kohe me katragjyshin se ai ate pune ka, hap kazanin digjital e nxirr prej aty mbeturinat e botes se rrenave…”, ka shkruajtur Rama.
A 5
Loading...
 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Vertete,perse jane kaq shume injorante disa shqipetar me ne krye SALI BERISH MALOKUN.
  SHUME INTERESANT.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. isa labjani says:

  O edi rama shum evertet po katraxhyshi sasht si ti kurju thave shyptarve se jvodht oren epresidentit bush asterdh marre meba popllin tan hajdut xhaxha Berish sasht siti aj kurta gjun grin semshef doren siti

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...