Published On: 24 Janar, 2016

“Qytetari dixhital” sipas Berishës: Medalja e arit e burrit te prokurores se Fierit detyroi nje studente te vriste veten!

Sali Berisha shkruante sot se  nuk e ka lexuar pergjigjen e bashkeshortit “te prokurores te hetimit qesharak te akuzave te Zagamit ndaj Saje qorrit”.

Megjithatë Berisha ka theksuar se “qytetari dixhital nuk e ka akuzuar ate si student te dobet ne gazetari por se mbi te eshte bere presion i madh nga vete Edivin Rama dhe Mili i Partise, qe bashkeshortja e tij shpall te paverteta akuzat e Zagamit ndaj Saje qorrit!”.

Ja çfarë denoncion qytetari dixhital sipas Berishës:

“Doktor, burri I eglantines se fierit ju kishte kthyer nje pergjigje ne media ku nder te tjera lavderohej per nje medalje ari si edhe karriere te shquar ne gazetari!!!

Medaljen e arit qe mori ai ne departamentin e gazetarise e meritonte nje vajze nga Kukesi, Sabaete Peposhi. Por e mori Cuni Leles, keshtu e therrasin, se kishte mamin punonjese ne ate departament. Pas disa muajsh ajo vajza vrau veten edhe pse ishte studente e shkelqyer dhe shume me e mire se Cuni Leles . kete histori e dine te gjithe pedagoget aty. Shko verifikoje.

Ka shume per cunin e leles…”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...