Published On: 26 Shkurt, 2016

Qytetarët thërrasin prej minares së xhamisë rrëzimin e Qeverisë (Video)

  • Disa protestues kanë arritur të hyjnë në minaren e xhamisë së madhe në Prishtinë dhe që nga atje po bëjnë thirrje për rrëzimin e Qeverisë.

Kjo xhami gjendet përballë Kuvendit të Kosovës dhe tashti janë dukë u zhvilluar renovime në të, ndërsa protestuesit kanë arritur të ngjiten lartë saj, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...