Published On: 31 Maj, 2017

Qytetarët tek Mati 1 ankohen për gjendjen e rrugës ‘Shaqir Igrishta’ (Foto)

Shumë rrugë në vend janë ende të parregulluara. Pavarësisht premtimeve të shumta për infrastrukturë të mirë në kohë zgjedhjesh shumë banorë vazhdojnë të kenë probleme me mungesë të asfaltimit.

Është pikërisht rruga ‘Shaqir Igrishta’ në lagjen Mati 1 në Prishtinë e cila është në një gjendje aspak të rregullt, transmeton Indeksonline.

Banorët e kësaj lagje janë ankuar për problemet që u paraqiten si pasojë e kësaj gjendje të rrugës dhe e cila mbushet me baltë çdoherë pas reshjeve të shiut./Indeksonline/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...