Published On: 19 Shkurt, 2016

Qytetarët pa bishta ia kanë hequr lëkurën regjimit të ‘gjarprit’

Seanca ka filluar sot me një fjalim që e mbajti kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri duke thënë se qytetarët pa bishta ia kanë hequr maskën regjimit mashtrues.

Ju e keni shpallur regjim antidemokratik, sundimtarësh, dhunshëm po e mban shtetin të kapur, po mban seanca të dhunshme, deputetët po i kidnapojnë dhe mbajnë në burgje, i fusin armët e zjarrit në selitë e opozitës, gjuajnë gurin dhe fshehin dorën.

Kjo qeveri ka filluar si regjim dhe po përfundon si regjim, regjimi Mustafa Thaçi-Mustafa, nuk ekziston më, tha Ymeri. SHQIPTARI.EU

  • Në momentin kur Kryetari Kadri veseli ishte duke e lexuar deklaratën, dy deputet e opozitës, Shqipe Pantina dhe Enver Hoti kanë hedhur gazin lotsjellës. 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...