Published On: 30 Prill, 2016

Qytetarët ndezin goma për 1 maj, Ministria e Mjedisit ka paralajmëruar ndëshkime (Foto)

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, ka paralajmëruar ndëshkime për të gjithë ata që ndezin goma, një dukuri kjo mjaft e shprehur në Ditën Ndërkombëtare të Punëtorëve, 1 Maj.

Ndëshkimi do të jetë për ata që zinin duke ndezur goma, deri 100 euro.

Por, qytetarët nuk po e respektojnë këtë, meqë pavarësisht këtij paralajmërimi, përsëri kanë ndezur goma.

Në fshatin Lubç të Podujevës, qytetarët kanë ndezur goma për festën e 1 majit, raporton Indeksonline.

Kjo shihet në disa foto që i ka dërguar në redaksinë e Indeksonline.net, nga Leotrim Shala. /Indeksonline.net/

Image
Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...