Published On: 11 Tetor, 2016

Qysh u bë, që krejt ata që patën lidhje me UDB-në përsëri po udhëheqin me Kosovën???!!!

 

Driton Tali

 

Ish-guvernatori Hashim Rexhepi rrëfen anën mafioze të Hashim Thaçit

Hahahaha o mos ha m… Ti, Ahmet Shala, Besim Beqaj…, e keni ditun me vakt që jeni zgjedhë në ato poste për me krye punë të fëlliqta se jo që keni pasur ndonjs dije apo ekspertizs, matrapaza!!!

Pse s’na ke kallxue asnjëherë se Çka të pati dhënë Millosheviqi që e pate tradhtue Kosovën me 1988-89?!

Qysh u ba bre krejt këta që patën lidhje me UDB-në përsëri po udhëheqin me Kosovën???!!!

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Fadil thotë:

  -U BË, SEPSE KOSOVA NUK ËSHTË LIRË,
  E PAVARUR,- AS SOVRANE!
  U BË, -SEPSE, JANË BËRË BASHKË DHE PO E SUNDOJNË,
  -UJQIT ME DERRA,
  -DHE U BË,-SI NË VENDET TJERA!…
  (Populli)

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...