Published On: 19 Tetor, 2016

Quni: Hashim Thaçi ka qenë i afërt me shërbimet sekrete dhe ka informata për vrasjet (Video)

Anton Quni, deputet i LDK’s  ka thane se opinioni tashma asht i njoftuem edhe per vrasjet qe jane cilesue si politike.

Ai ka thane se e vlereson kerkesen e Z. Thaçi per hetimin e ketyne vrasjeve, por jo e mjaftueshme, tue shtue se ai ka qene edhe me sherbime te ndryshme tue tha se ai mundet edhe me deshmue per keto vrasje.

Quni ka thane se UCK ka pase nji sherbim per zbulim dhe kunderzbulim dhe Zoti Thaci si udheheqes asht dasht me pase te tilla dhe mbas lufte e kemi kuptue se ka qene edhe nji sherbim qe asht quejt SHIK me Zotin Veselin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...