Published On: 2 Maj, 2016

“Qumili” bënë shaka për liberalizimin e vizave: Fukarallëkut po i vjen fundi (Video)

Duket se entuziazmi për liberalizimin e vizave i ka kapluar edhe artistët shqiptar.

Sevdai Radogoshi, i njohur më mirë si Qumili, ka realizuar një video të shkurt rreth lirisë së lëvizjes së qytetarëve të Kosovës anembanë botës.

Ai me këtë rast ka pohuar se po i vinë ditë e mira për shtetin tonë dhe se po i vije fundi ‘fukarallëkut’.

Kujtojmë se mediat kanë raportuar se brenda këtij muaji pritet të jepet rekomandim pozitiv për liberalizim të vizve për Kosovën. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...