Published On: 22 Gusht, 2016

Qeveria mbyll pushimet, ministrat socialistë i shkojnë Ramës në zyrë

Gjatë ditës së sotme duket se edhe kryeministri, Edi Rama dhe një pjesë e kabinetit të tij kanë mbyllur pushimet, duke nisur zyrtarisht punën.

Gjatë paradites së sotme disa nga ministrat e kabinetit qeveritar si Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ajo e Mbrojtjes Mimi Kodheli, Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati dhe ajo e Kulturës Mirela Kumbaro kanë pasur takime me kreun e ekzekutivit.

Mësohet se mbledhja e Qeverisë do të zhvillohet si zakonisht çdo të mërkurë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...