Published On: 28 Qershor, 2016

Qeveria harron lapidarin e UÇPMB-së, lejon përurimin e Car Lazarit (Video)

Qeveria harron lapidarin e UÇPMB’s, lejon përurimin e Car Lazarit.

Agim Bahtiri ka theksuar se Car Llazari ishte paraparë të vendosej tek Ura e Ibrit, dhe ai thotë se nuk lejoj diçka të tillë.

Në anën tjetër, Armend Zemaj e ka cilësur si provokim këtë veprim të serbëve.

 Qeveria hesht.

Ndiqeni storien:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...