Published On: 31 Maj, 2017

Qeveria e re me kryemnistër Zoran Zaev do të zgjidhet sonte në mesnatë

Qeveria e re me kryeministër Zoran Zaev do të zgjidhet sonte në mesnatë mëson portali TetovaSot.

Seanca për zgjedhjen e qeverisë ka nisur në orën 12.00 ku kanë filluar të debatojnë  edhe për programin e qeverisë së ardhshme dhe ministrat e rinj.

Ndryshe afati përfundimtar për votimin e qeverisë reformatore është sonte në mesnatë.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...