Published On: 28 Mars, 2016

Qeveria e Maqedonisë i ka shpallur luftë kësaj video, don ta zhduk! (Video)

Qeveria e Maqedonise po lufton per zhdukjen e kesaj bisede!!
Shperndajeni sa me shume kete video!!

Një ndodhi skandaloze në jetën e politikanëve shqiptarë, është kthyer në debatin më të rëndë, dhe më neveritës ndër shqiptarë, jo vetëm në Maqedoni, por në të gjithë botën shqiptare. Rrëfimet dhe dialogjet e rënduara dhe që zbulojnë identitetin e pështirë të politikanëve në Maqedoni, po tregojnë se ku ka rënë vetëdija dhe morali politik.

 

LEXONI edhe këto:

http://www.shqiptari.eu/o-tradhtar-o-kurvar-shporruni-nga-atdheu-turp-turp/

http://www.shqiptari.eu/tronditi-greqine-deputeti-i-syriza-shteti-yne-perbehet-nga-dy-popuj-greket-dhe-shqiptaret-arvanitet-video/

http://www.shqiptari.eu/komandant-azem-syla-deputet-e-urdheroi-mbesen-time-ik-nga-shtepia/

http://www.shqiptari.eu/skandal-trishtues-erotik-ermira-mehmeti-me-musa-xhaferi-ia-ha-krejt-ngulja-incizim-18/

http://www.shqiptari.eu/tmerrues-okb-ja-kishte-fshehur-raportin-kanceri-dhe-leukomia-ne-kosove-nga-uraniumi-i-varferuar/

 

18+: Qeveria e Maqedonise po lufton per zhdukjen e kesaj bisede!! Shperndajeni sa me shume kete video!!#SHPERNDAJE! #SHPERNDAJE..Ermira Moralistja dhe Musa Bossi

Posted by Albania on 2016-03-27

 
Displaying 11 Comments
Have Your Say
 1. N. Demiri thotë:

  Unë personalish nuk bazohem ne videon e publikuar por ne veprat dhe pafytyresin e ketyre qe treguan nji dekadë me rradh te till jan ata tecilet nuk duan te din per sakrificen e kombit.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Val thotë:

  O njerez po a jeni Tu degjoj videon se shkeputet per nje moment edhe vazhdon biseda qe duke ashiqare montazh nese e degjon me vemdje mund ta diktosh dallimin se ato falet ne fillim duket ashiqare se ajo eshte ne nje vend qe ka njerez per rethe edhe me nje her ndrishon bisenda mos bjerni pre e ketive montazhave

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)
 3. Hysen Kadriqeli thotë:

  Turpë për çdo shqiptar që u beson këtyre shpifjeve më të fëlliqura, të argatëve sllavomaqedon, sllavoserb dhe grekoman, për njollosjen dhe zhvlerësimin e çdo vlere shqiptare.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(4)
 4. Hysen Kadriqeli thotë:

  Turpë për çdo shqiptar që u beson këtyre shpifjeve më të fëlliqura, të argatëve sllavomaqedon, sllavoserb dhe grekoman, për njollosjen dhe zhvlerësimin e çdo vlere vlere shqiptare.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(3)
 5. Ramiqi thotë:

  Ky ,,incizim” me mire te themi inskenim teatral ,ka mund te behet nga anmiqet qe kan per qellim diskreditimin e krsaj ferme te menqur shqiptate.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(6) Nuk Pelqej(4)
 6. ILIRIDA ISMAILI thotë:

  Komentues te nderuar, Une ne kete video zbuliova dic , qe ju ende jeni lopare per politike , e cila udhehiqet , apo shqiptaret gjenden te rethuar me armiq te perbetuar , Kjo ishte vetem nje rol i dy artisteve holividian , kinse duke bere “seks”, Kurese perfundimi ishte se si me ia “Ras dikuje”… kupetohet se kujte …..! dhe si perfundim auu me ia “Pallou” ….. a e more vesh, ee apo ahaaaa u kenaqa ?! “rasja mire” vjen zhurma kinse duke bere seks ende etj etj , Kjo eshte gjuha e shqiptareve KUR JETOJNE TE RETHUAR NEN PERCJELLEJE STRIKTE ,te cdo levizeje sllavo Maqedone shkavelliane , Mos mendoni o trullana qe Ermira beri vertete seks , jooo ajo vetem e mori porosine ………mos mendoni qe keta dy politikan shqiptar nuk e dine qe jan nen percjelleje sistematike , Per ate nuk e ka lene zoti qe te gjthe te meren me politike , por dikush lopare ,e lavertar e dikush tupanxhi e tjetri kazanxhi ,te rallet jan njeres qe kan vizion te udheqin kombin , Xhaferi eshte koke kombi , mbetshi me te mira, Shqiptar -ju dua perjetsisht ,por behuni me te mencur e mos i mereni gjerat ashtu siq i ndegjoni ,apo shiheni ………Sidomos ne raste te vecanta ZBERTHENE MIRE BISEDEN…….!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(16) Nuk Pelqej(17)
  • KastriotEmri juaj... thotë:

   Ty o kuder e drecit a zadhense te kane ba apo ajo qe jau ke mbajt qirin.kujt po don me i shit men?? Nuk ke nevoj me i mbrojt kto flliqsira te dreqit aq me pak me i ofendu dhe etiketu shqiptaret ne fshatar e qe nuk po kuptojne.pise

   Përgjigjiuni
   Pelqej(9) Nuk Pelqej(3)
 7. Hamdi kumanova thotë:

  O burra su ba nami a se pat qi ish kall kjo virane a kuptoni pak jeta qishtu e ka

  Përgjigjiuni
  Pelqej(6) Nuk Pelqej(3)
 8. Qendrim Hoxha thotë:

  Edhe nje milion here te zhduket kjo video, asnjeri nga ne nuk do ta zhduk orgazmin vajtues te kesaj poqavrre dhe fjalorin poshterues te ketij hudumit. “Pini maca uje” Ermirë. Ruaje djalin nga “bisedat” t’ua, se votuesit shkuan. Kurse ti Muso… Blej vibrator se gjith ai mllef ndaj gjinise femerore veq me nje k** ne b** mund ta sherosh. Specie te ndyra. As njerez nuk jeni. Qebesa as kafshe.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(18) Nuk Pelqej(7)
 9. dauti thotë:

  Tani është e qartë pse kjo bukuroshe iku nga Parlamenti Europian në vjeshtën e kaluar dhe nuk votoi për Kosovën. Ka nxituar tek i dashuri, që i kishte mbetur në Shkup dhe punë e madhe që Kosova humbi për një votë.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(22) Nuk Pelqej(6)
 10. Ramadan Sefedini thotë:

  …E vërteta….është forca e gjithësisë kurse SATRANI….e shtrembronë dhe krijonë armiqsi në mesë njerëzëve…..!!!Si do ishte globi suker në vënd të armiqsisë të ishte MIQËSIJA (….).

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(9)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...