Published On: 28 Gusht, 2016

Qeveria blen pajisje kompjuterike dhe softuerë

Shërbimi për punë të përgjithshme dhe të përbashkëta e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë ka publikuar shpallje për furnizim të pajisjes dhe softuerit informatikë, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Vlera pa TVSH e këtij furnizimi është 3 milionë denarë apo diku rreth 50 mijë euro. Sipas shpalljes kërkohen kompjuterë personal, kompjuterë portativ, shtypës, pajisje për siguri “Firewall”, lexues portativ i kodeve dhe shtypës termik.

 Kriteri kryesor për të fituar kontratën është çmimi më i lirë i ofruar./Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...