Published On: 19 Janar, 2016

QEVERI, LËRI PASOJAT MERRU ME SHKAQET…!

“Qeveria kosovare më mirë do ishte, sikur të ishte marrë me SHKAQET e ekstremizmit dhe radikalizmit…që sistematikisht i riprodhojë; injoranca, papunësia, varfëria, krimi i organizuar (i infiltruar në institucione!) dhe korrupsioni.. i shkaktuar nga vetë Ajo, se sa tani që po merret me PASOJAT, duke hartuar kinse metoda (dhe strategji!) boshe ligjërimi për rrezikun e këtyre sjelljeve deviante ndaj sigurisë dhe stabilitetit të vendit…!”

 

Fadil Maloku

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...