Published On: 25 Shtator, 2016

Qeshni me lot/ Modelja kap 100 meshkuj në pjesë intime. Ja si reagojnë

Një modele seksi nga Republika Domenikane ka vendosur të bëjë një eksperiment për shou, duke kapur meshkujt nga penisi. Ajo ka dalë në rrugët e qytetit dhe ka nisur t’i preke meshkujt nga penisi. Por si reagojnë ata?

Shihni videon:


Modelja domenikane kap meshkujt nga penisi by e-d21

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...