Published On: 11 Janar, 2016

Qesharake: Ronaldo dhe Messi tregojnë pikat e forta të njëri tjetrit

Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi kanë lavdëruar njëri tjetrin.

 

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka thënë se Leo Messi ka një të majtë të mirë dhe do të dëhironte ta kishte edha ai.

“Po, Messi ka një të majtë shumë të mirë dhe do të dëshiroja ta kisha atë”, tha Ronaldo gjatë konferencës për media.

I menjëhershëm ka qenë edhe përgjigjja e Messit, i cili po ashtu lavdëroj të djathtën e Ronaldos.

“Ronaldo ka shumë gjëra që të gjithë do t’i dëshironin, por e djathta e tij nuk është aspak e dobët”, tha Messi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...