Published On: 9 Shtator, 2016

Qentë endacakë kafshojnë një grua në “Mati 1″ (Foto)

Në rrugën “Ndue Përlleshi” të Prishtinës, një grua e ka pësuar nga qentë endacakë, të cilët e kanë kafshuar dje rreth orës 10:00 të mëngjesit.

 

Familjari i kësaj gruaje, që ka folur për Koha.net, ka treguar se ngjarja ka ndodhur vetëm 500 metra larg shkollës fillore të kësaj lagjeje, dhe se nuk është hera e parë që po ndodh një rast i tillë.

E lënduara tashmë ka gjendje stabile shëndetësore, por që gjendja e sigurisë nga qentë endacakë në atë pjesë të kryeqytetit është alarmante nga numri i madh e qenëve që sillen aty pari.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...