Published On: 25 Mars, 2016

Qëndrim Gashi ambasador në Francë

Matematikani Qëndrim Gashi do të emërohet si ambasador i Kosovës në Francë. Ky është informacioni që ka siguruar nga burimet e saj Agjencia e Lajmeve KosovaPress.

Gashi në këto momente është duke u intervistuar nga Komisioni Parlamentar për Punë të Jashtme.

Komisioni Parlamentar për Punë të Jashtme është duke intervistuar në këto momente edhe Ramiz Lladrovcin për ambasador në Tiranë, Skënder Durimishin për ambasador në Podgoricë, dhe Lulzim Hiseni për ambasador në Kanada.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...