Published On: 7 Shkurt, 2016

Qen i kujdesshëm, mbulon me batanije vogëlushin që fle

Një video e adhurueshme që tregon një qen duke mbuluar me batanije “vëllain” e tij të vogël, ka bërë xhiron në internet. Klipi 30 sekondësh është shperndarë në rrjetin “Viral Hog”.

Mamaja e vogëlushit ka filmuar të gjithë momentin kur qenushi mbulon dhe mbështjell me kujdes djalin e vogël që fle gjumë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...