Published On: 29 Nëntor, 2016

Qëllon me shpullë policin, ai e shemb në grushte-Video

Këto pamje janë filmuar mbrëmjen e djeshme në Lezhë, para një pike karburanti. Aty duket një i ri që qëllon me shpullë policin e Rrugores me më pas ky i fundit e shemb në grushte, derisa ia nxjerr nga duart kolegu i tij. Video është postuar nga JOQ, ndërsa pritet që policia të sqarojë rrethanat dhe shkaqet e këtij incidenti ku është përfshirë një person me uniforme policie.

16
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...