Published On: 6 Gusht, 2016

Që prej 12 vjetësh bëjnë orgji biseksuale

Altin Goxhaj

Shoh njerëz të habitur se si mundet që Ditmir Bushati është raportuar nga shërbimet e sigurisë në Brazil duke shkep apo duke u shkep (ende s’është e qartë se kush shkepi ke) me një transeksual atje!!!

Po këta drejtuesit e MJAFT – G99 qysh prej 12 vjetësh bënin orgji biseksuale, në fillim me diplomatët gay këtu e më pas kur u shtu leku bridhnin për turizëm seksual 1 muaj në vit…

Tani s’merret vesh se ku kanë arrit me perversitetin e tyre, por s’do habitesha absolutisht për çfarëdo të dilte… Nuk kam kufi çudie me ta, janë këlysha të denjë të perversionit Soros!!!
Në foto (2002, Gusht, në festë krenarie gay bashkë me diplomatët e huaj në Chateau Linza): Arbjan Mazniku (krahu i djathtë i Erion Veliajt, me nejlon të tejdukshëm) dhe Endri Fuga (krahu i djathtë i Ramës, me paruke të kuqe dhe recipeta të fryra).

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...