Published On: 16 Tetor, 2016
Bota |

Putini – gazetarëve rusë: Kujdes, Amerika është duke ju vëzhguar

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, u ka thënë sot gazetarëve në Korpusin e Shtypit Rus se ka shumë mundësi që ata janë duke u vëzhguar nga agjencitë amerikane të inteligjencës.

Putin i ka bërë këto komente sot në Benaulim, Indi, ku është duke marrë pjesë në samitin e grupit BRICS, transmeton Express.

Putin u ka thënë gazetarëve që po e përcjellin ngjarjen e tij në Indi: “Amerika dëgjon gjithçka dhe shikon gjithçka. Të gjithë ju jeni objekte shfrytëzimi për shërbimet speciale.”
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...