Published On: 9 Korrik, 2017
Bota |

Putin: Trump shumë ndryshe nga ai që shfaqet në televizor

Donald Trump është ndrysh në jetën reale nga ia që shfaqet televizion, tha presidenti rus Vladimir Putin në samitin e G20-ës, duke shtuar se pas takimit të tij me udhëheqësin e SHBA –së në Hamburg, ndjeu se marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve mund të restaurohen.

“Sa për marrëdhëniet personale, mendoj se ato janë të vendosura,” tha Putin duke iu referuar takimin të së premtes me numrin një të Amerikës.

” Trumpi që ne shohim në televizion është shumë e ndryshme nga personi i vërtetë.”

“Mendoj se nëse vazhdojmë të ndërtojmë marrëdhëniet tona ashtu si biseda jonë, ka arsye për të besuar se do të jemi në gjendje të rivendosim nivelin e bashkëpunimit që na nevojitet”, tha Putin

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...