Published On: 6 Korrik, 2016

Puthja lezbike e femrave vip shqiptare (Video)

Kur Madonna dhe Britney u puthën në skenë në vitin 2003, lajmi shokoi tërë rruzullin, sot kjo nuk është më një tabu.

Shembullin e tyre e ndoqën shumë femra të famshme, përfshi edhe ato shqiptare.

Expressstory ju sjell rastet kur të famshmet shqiptare shkëmbyen puthje në buzë./ExspressStory/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...