Published On: 19 Shkurt, 2016

Pushteti bëhet gati fizikish ‘para’ seancës! Si do të ia bëjë opozita

Njerëzit e politikës jemi mësuar t’i shohim në mënyra të ndryshme, duke u nisur nga momente feste e gëzimi deri në konflikte çoftë fizike e verbale, por nuk jemi mësuar që t’i shohim duke u ‘përgaditur’ fizikisht, para së të hyjnë në seancë të Kuvendit.

E në një gjëndje të tillë është shfaqur, kryetari i Komisionit për Verifikimin e listave të veteranëve të luftës, Agim Çeku bashkë me dy deputetët e PDK-së, Elmi Reçica dhe Xhevahire Izmaku, ata në mëngjesin e sotëm janë parë në një nga fitnesët në qytetin e Prishtinës, njofton gazetablic.com

Në anën tjetër blloku opozitar ka paralajmëruar që me forcën e tyre do ta pamundësoj punën në Kuvend, por se a do të arrijë tua pamundësoj edhe këtyre që sot e nisën ditën me fitnsë mbetet të shihet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...