Published On: 24 Korrik, 2016

Pushimet e shqiptarëve nga koha e Enverit te femrat nudo (Foto+18)

Kanë kaluar disa vite nga koha kur shqiptarët shkonin në plazh dhe merrnin me vete çadrat për t’i ngulur në rërë dhe sendet e tjera të nevojshme për të kaluar pushime të këndshme.

Por që prej atyre kohërave, gjërat kanë ndryshuar shumë. Në ditët e sotme, femrat shqiptare dalin topless dhe nudo, kryesisht në bregdetin shqiptar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...