Published On: 31 Gusht, 2016

Pushime super-pjeshkash në kroçierë, por transportonin 100 kg kokainë (Foto)

Foto me bikini, pushimet, tatuazhet, zbavitja e shfrenuar.

Duken si pamjet klasike të një vere të lumtur të dy të rinjve që po shëtisin Evropën dhe hemisferën jugore. Gjynah që me vete po transportonin thuajse 100 kg kokainë, me vlerë rreth 20 milionë euro.

Dy gra të reja kanadeze Melina Roberge, 22 vjeçe, dhe Isabelle Lagacé, 28, së bashku me 63-vjeçarin Andre Tamine, u arrestuan me akuzën e trafikut të drogës pasi transportuan në bagazhet e tyre në një anije kroçiere kile të shumta kokaine, tani ato rrezikojnë burgim tëpërjetshëm në Australi.

Përpara arrestimit vajzat e kishin dokumentuar të gjithë zbavitjen e tyre në kroçierë në anijen Sea Princess, e nisur nga Anglia dhe më pas me ndalesa në Kanada, SHBA, Kolumbi, Peru, Zelandë e Re dhe Australi, duke publikuar me dhjetëra foto nëpërr rrjetet sociale./Mapo.al

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...