Published On: 28 Shtator, 2016

Punëtori rrëzohet nga kati i pestë, lëndohet rëndë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme, gjatë punimeve në një objekt ndërtimor nga kati i pestë është rrëzuar punëtori i cili ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Sipas Policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore relevante dhe Inspektori Komunal i Punës.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...