Published On: 7 Korrik, 2017

Punë e kryer, Valero i bashkohet Interit (Foto)

  • Borja Valero që tani mund të konsiderohet lojtar i Interit.

Presidenti i Fiorentinas, Mario Cognigni, e ka konfirmuar se Borja Valero tashmë i është bashkuar Interit.

Valero postoi në rrjetet sociale një mesazh falënderues, duke konfirmuar se shumë shpejt do të transferohet në Inter.

“A është shitur tashmë Borja Valero te Inter? Po, po…”, u përgjigj ai për Gazzetta dello Sport, kur po largohej nga qendra stërvitore e Violas.

Raportohet se Interi ka paguar shtatë milionë euro për spanjollin, që do t’i kryejë testet mjekësore të hënën. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...