Published On: 17 Korrik, 2016

Punë e kryer – Pogba largohet nga Juventusi?

  • Paul Pogba do t’i kryejë testet mjekësore të martën me Manchester Unitedin dhe do t’i kushtojë klubit anglez 125 milionë euro

Telenovela me emrin Pogba duke se ka përfunduar. Sipas të përditshmes britanike ‘The Sun’, francezi, i cili ka qenë i lidhur me Real Madridin, Barcelonën, Manchester Unitedin, Manchester Cityn e Bayern Munichun, do të rikthehet në ‘Old Trafford’ dhe do t’i kushtojë klubit anglez 125 milionë euro.

Jose Mourinho ka kohë që këmbëngul për talentin francez – derisa ‘The Sun’ e quan tashmë punë të kryer kalimin e Paul Pogbas te Manchester Unitedi.

Sipas kësaj të përditshme, mesfushori i Juventusit do t’i kryejë të martën testet mjekësore me Manchester Unitedin ku do të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare dhe do të përfitojë 241 mijë euro në javë. /Express/

Telenovela me emrin Pogba duke se ka përfunduar. Sipas të përditshmes britanike ‘The Sun’, francezi, i cili ka qenë i lidhur me Real Madridin, Barcelonën, Manchester Unitedin, Manchester Cityn e Bayern Munichun, do të rikthehet në ‘Old Trafford’ dhe do t’i kushtojë klubit anglez 125 milionë euro.

Jose Mourinho ka kohë që këmbëngul për talentin francez – derisa ‘The Sun’ e quan tashmë punë të kryer kalimin e Paul Pogbas te Manchester Unitedi.

Sipas kësaj të përditshme, mesfushori i Juventusit do t’i kryejë të martën testet mjekësore me Manchester Unitedin ku do të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare dhe do të përfitojë 241 mijë euro në javë. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...