Published On: 12 Gusht, 2016

Punë e kryer – ky është sulmuesi i katërt i Barcelonës (Foto)

Paco Alcácer do ta vesh fanellën e Barcelonës sezonin e ardhshëm

‘Mundo Deportivo’ raporton se tashmë çdo gjë ka përfunduar dhe se kapiteni i Valencias, Paco Alcácer, është sulmuesi i katërt i Barcelonës që po e kërkon që një kohë të gjatë.

‘Mundo Deportivo’ ka bërë të ditur se një burim i brendshëm me klubin u ka thënë atyre se kapiteni i Valencias, Paco Alcácer, do të jetë zëvendësuesi i MSN’së për sezonin 2016/17.

Sipas ‘Mundo Deportivos’ sulmuesi i ri, Munir El Haddadi, mund të jetë përfshirë në marrëveshjen për 22 vjeçarin spanjoll.

E përditshmja katalunase shkruan se tashmë çdo gjë ka përfunduar dhe se shumë shpejt Alcacer do të zyrtarizohet të kampionët e Spanjës. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...