Published On: 27 Prill, 2017

Publikohet videoja kur përgjaket Zaevi / Video

Radio Evropa e Lirë ka publikuar një video nga momenti kur është sulmuar kreu i LSDM-së, Zoran Zaev.

Protestuesit sot kanë hyrë brenda Kuvendit të Maqedonisë me ç’rast kanë lënduar disa deputetë, në mesin e tyre edhe atë shqiptar Zijadin Sela, transmeton Koha.net.

Talat Xhaferi sot është zgjedhur kryetar i Kuvendit të Maqedonisë dhe kjo ka sjell përshkallëzimin e situatës.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...